Формат заходу:

За основу були взяті найкращі практики проведення щорічних зборів пермакультурних спільнот у європейських країнах та організація зустрічей європейської та міжнародної пермакультурних спільнот. Так, ми намагаємось зробити наше спілкування якомога більш живим, тому окрім презентацій та майстер-класів буде робоче спілкування у міні-групах за регіонами та за напрямами пермакультури. Отже, кожен буде почутий, зможе знайти потрібних людей та попрацювати над проектом, яка найбільше цікавить.

Вперше ми відтворимо пермакультурну мапу України. Хто був на міжнародній пермакультурній конвергенції 2015 року, той зрозуміє, а хто не був - побачить як це робиться на нашій зустрічі!

Основна задача пермакультурної зустрічі - спілкування та співпраця. Тому зазвичай проводиться до 6-8 паралельних презентацій, а в нашому випадку буде 3 паралельні програми: доповіді, майстер-класи та дитяча програма. Проте, вже зараз наша програма майже заповнена (дякуємо за вашу активність)! Тому запланована додаткова онлайн програма у формі інтерактивної відеоконференції, що проходитиме у понеділок 23 січня з 18:00 до 21:00. Не переживайте, що щось упустите, всі презентації будуть доступні у записі. Проте щоб спілкуватися та працювати над проектами, треба приїхати 22 січня у місто Хмельницький. Це - найважливіша частина пермакультурної зустрічі. А тих, хто бажає створювати у себе демонстаційно-освітні Центри Пермакультури, ми запрошуємо на робочу зустріч у Хмельницькому 21 січня з 18:00 до 21:00.

Для того, щоб пермакультурні зустрічі (які в інших країнах називають конвергенції або фестивалі) завжди були наповнені новою інформацією, приносили користь для починаючих пермакультурщиків та лишалися цікавими для більш досвідчених, щороку обираються різні теми. Так, темою нашої цьогорічної зустрічі буде Екологічне фермерство та пермакультура. Ви дізнаєтесь як про перші кроки в пермакультурі від вітчизняних фермерів, так і про нові для України напрями, такі, як сільське господарство за підтримки спільноти та міське фермерство, від наших закордонних гостей.

“Пермакультурна ферма” для нас - це не юридичне питання, а скоріше стан душі. Пермакультурна ферма - це та, яка підтримує місцеве співтовариство, дбає про навколишнє середовище і дозволяє спосіб життя, який має сенс для ВАС. Для найбільш зацікавлених в цій темі ми готуємо деякі приємні сюрпризи… І в зв’язку з дуже обмеженими можливостями скористатись ними зможуть тільки найбільш активні. Тому, приїжджайте, не упускайте свій шанс!

Хоча більшість доповідей будуть присвячені саме темі фермерства, ви почуєте і про інші напрями пермакульутри, як це видно з представленої нижче програми.

«Воронья Слободка» фотопутешествие
Кулинарные фестивали фотопутешествие
Турагенство «ЮПИТЕР» фотопутешествие
Экзотические растения фотопутешествие
Парк археологи-
ческих культур
фотопутешествие