01 лютого 2017 року відбулося урочисте нагородження Хутора "Воронья Слободка" Сертифікатом і Знаком «Українська гостинна садиба». 

 

     

 

 

 

 

 Програма заходу:

 У 1996 році почала свою роботу Спілка сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні.

Головна мета: популяризації відпочинку в українському селі, сприяння розвитку сільської інфраструктури, самозайнятості сільського населення, виховання поваги до краси рідного краю, гостинних мешканців сільської місцевості, існуючого культурного та історичного надбання українського народу, сприяння збереження навколишнього середовища.

 З прийняттям Закону України «Про особисте селянське господарство» у правовому полі України з’явився термін сільський зелений туризм.

 Термін “сільський зелений туризм” є в двох Указах Президента України щодо основних напрямків розвитку туризму (1999р.) та щодо соціального розвитку села (2000 р.)

На протязі більше ніж 20 років Спілка сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні і її представники у різних областях проводили активну роботу у цьому напрямку.

Було впроваджено понад 40 проектів за різними напрямками.

 У 2016 році Громадська організація «Інститут соціальної політики регіону» реалізував Програму розвитку підприємництва у Харківській області.

 До реалізації Програми було залучено Спілку сприяння розвитку сільського зеленого туризму для проведення категоризації садиб сільського зеленого туризму за окремою Програмою «Українська гостинна садиба», розробленою Спілкою у 2008 році.

    

Мета Програми «Українська гостинна садиба» - розвиток різних форм поселення в сільських садибах, підвищення якості комплексного обслуговування туристів і послуг, що надаються розміщення та сприяння розвитку сільських територій в Україні.

В рамках Програми «Українська гостинна садиба» категоризацію пройшли 35 садиб, господарі яких надають послуги у сфері сільського туризму у 11 районах Харьківської області: Дворічанському, Валківському, Вовчанському, Боровському, Ізюмському, Зміївському, Чугуївському, Дергачівському, Нововодолазькому, Балакліївському, Харківському.

 Сприяли і підтримували реалізацію Програми «Українська гостинна садиба» Департамент культури і туризму, обласний комунальний заклад «Харківський організаційно-методичний центр туризму», районні державні адміністрації, районні і сільські ради.

 За підтримки Харківської обласної адміністрації і Харківської обласної ради 01 лютого 2017 року відбулося урочисте вручення Сертифікатів і Знаків «Українська гостинна садиба» власникам сільських садиб, які у надають послуги розміщення сфері сільського туризму і пройшли категоризацію.

 Так закінчився перший етап розвитку сільського туризму у Харківській області - «Етап Становлення» і розпочався новий етап – «Етап Розвитку»

 2017 рік оголошено Роком Туризму, сподіваємося що він буде плідним для тих, хто опікується, працює у сфері сільського туризму. Успіхів і наснаги усім.

 

 

 

«Воронья Слободка» фотопутешествие
Кулинарные фестивали фотопутешествие
Турагенство «ЮПИТЕР» фотопутешествие
Экзотические растения фотопутешествие
Парк археологи-
ческих культур
фотопутешествие